Przeszła przez przejazd na czerwonym świetle. Po chwili los ją „pokarał” [WIDEO]

Piesza
Fot. STOP CHAM YouTube

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło na przejeździe kolejowym w Częstochowie. Piesza postanowiła ominąć zapory kolejowe i przejść na drugą stronę na czerwonym świetle. Całe zdarzenie mogło zakończyć się tragicznie.

REKLAMA

Nagranie z niebezpiecznej sytuacji zostało opublikowane na kanale STOP CHAM na YouTube. Wideo może stanowić przestrogę dla wszystkich pieszych, którzy postanowią zignorować sygnalizację i przejść na drugą stronę.

Sytuacja miała miejsce 10 marca na jednym z przejazdów kolejowych w Bydgoszczy. Mimo czerwonego światła, kobieta i mężczyzna postanowili wejść na tory kolejowe. Na szczęście zdążyli przed nadjeżdżającym pociągiem, ale nie wszystko poszło po ich myśli.

REKLAMA

Gdy kobieta myślała, że jest już na drugiej stronie przejazdu, nagle uderzył w nią zamykający się szlaban. W efekcie upadła na ziemię, a zakupy z jej torby rozsypały się na ulicę. Na szczęście nic się jej nie stało – po chwili wstała i poszła dalej.

Wideo wzbudziło spore zainteresowanie wśród internautów. Komentujący nie ukrywali satysfakcji, że piesza została ukarana za swoje niewłaściwe zachowanie. Pewien użytkownik stwierdził nawet, że nagrany materiał powinien być filmem edukacyjnym.

REKLAMA