Fani bijącego rekordy popularności tanecznego show w Polsce „Taniec z gwiazdami” czekali na ten wyjątkowy dzień od kilku tygodni. W końcu wszystko stało się jasne i poznali zwycięską parę.

W końcowej walce o nagrodę pieniężną oraz Kryształową Kulę zmierzyli się Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas w parze z Janją Lesar. W wielkim finale „Tańca z gwiazdami” każdy dał z siebie wszystko i dostarczył fanom niesamowitych doznań, ale zwycięzca mógł być tylko jeden i zwyciężyła ta druga para.

Janja Lesar w „Tańcu z gwiazdami” triumfowała po raz pierwszy. Po ogłoszeniu wyników nie kryła wzruszenia. Podczas wręczenia Kryształowej Kuli był czas na krótkie przemowy i podziękowania. Takiego wyznania ze strony Janji Lesar nikt się nie spodziewał. Tancerka drżącym głosem zwróciła się do Damiana.

https://www.instagram.com/p/B5NPkNllBf1/

– Jestem bardzo wzruszona, że wygrałam z moim przyjacielem Damianem. Wydawało się, że ja ciebie uczę przez cały czas, ale tak naprawdę to ty bardzo dużo uczyłeś mnie. Inspirowałeś mnie do tego wszystkiego co tutaj się wydarzyło, co wydarzyło się w mojej głowie… i twojej. I ja już wiem, że moje życie nigdy już nie będzie takie samo, bo zmieniłeś mnie na zawsze. Kocham cię bardzo. Damian i Janja tutaj się niby kończą, ale Damian i Janja idą dalej – powiedziała Lesar, wprawiając w osłupienie i jednocześnie budząc zachwyt fanów.

Udostępnij:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę