Publiczność w szoku! Tancerka wyznała miłość zwycięzcy „Tańca z gwiazdami”!

Fani bijącego rekordy popularności tanecznego show w Polsce „Taniec z gwiazdami” czekali na ten wyjątkowy dzień od kilku tygodni. W końcu wszystko stało się jasne i poznali zwycięską parę.

W końcowej walce o nagrodę pieniężną oraz Kryształową Kulę zmierzyli się Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas w parze z Janją Lesar. W wielkim finale „Tańca z gwiazdami” każdy dał z siebie wszystko i dostarczył fanom niesamowitych doznań, ale zwycięzca mógł być tylko jeden i zwyciężyła ta druga para.

Janja Lesar w „Tańcu z gwiazdami” triumfowała po raz pierwszy. Po ogłoszeniu wyników nie kryła wzruszenia. Podczas wręczenia Kryształowej Kuli był czas na krótkie przemowy i podziękowania. Takiego wyznania ze strony Janji Lesar nikt się nie spodziewał. Tancerka drżącym głosem zwróciła się do Damiana.

View this post on Instagram

Kochani, to co się wydarzyło jest niesamowite 💕 Emocje, które wczoraj mi towarzyszyły są nie do opisania😱 Wydaje mi się, że żadne słowa tego nie opiszą, trzeba to przeżyć, żeby to poczuć ❤️ @janja_lesar nie ma słów, żeby opisać jak bardzo Ci dziękuje ❤️ Moje życie zmieniło się na maksa i w większości właśnie dzięki Tobie! Zasłużyłaś na tą wygraną jak nikt inny! Cieszę się, że pojawiałaś się w moim życiu i zostajesz w nim jako cudowna przyjaciółka 💕 Dziękuje @polsatofficial i @rochstar.tv za możliwość wzięcia udziału w @tanieczgwiazdami 💕 Każdej osobie, która pracowała przy programie 😈🤩Robicie cudowną robotę, a ten program dzięki Wam jest niesamowity 🥰 @maciejzakliczynski @princekriss @martaczyz – Wam dziękuje za wsparcie jakie nam dawaliście i za pomoc w zrealizowaniu naszych pomysłów na choreografię – jesteście najlepsi!!! 🥰🔥 Największe słowa podziękowań kieruję przede wszystkim do Was, moich obserwatorów, widzów, sympatyków – stworzyliście niezwykłą armię, która zasypała głosami wczorajszy program ❤️🔥✌️ niesamowite jest, jak licznie postanowiliście nas wesprzeć, chylę czoła i czuję wielką wdzięczność ❤️ @dominik_borkowicz Tobie dziękuje za to, że namówiłeś mnie na ten program, w dużej mierze dzięki Tobie przeżyłem tą wspaniałą przygodę 🙈

A post shared by Damian Kordas (@damiankordas) on

– Jestem bardzo wzruszona, że wygrałam z moim przyjacielem Damianem. Wydawało się, że ja ciebie uczę przez cały czas, ale tak naprawdę to ty bardzo dużo uczyłeś mnie. Inspirowałeś mnie do tego wszystkiego co tutaj się wydarzyło, co wydarzyło się w mojej głowie… i twojej. I ja już wiem, że moje życie nigdy już nie będzie takie samo, bo zmieniłeś mnie na zawsze. Kocham cię bardzo. Damian i Janja tutaj się niby kończą, ale Damian i Janja idą dalej – powiedziała Lesar, wprawiając w osłupienie i jednocześnie budząc zachwyt fanów.

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.