Radiowa Trójka usunęła listę przebojów. Wygrał ją Kazik piosenką atakującą Kaczyńskiego (WIDEO)

Najnowszy utwór Kazika Staszewskiego „Twój ból jest lepszy niż mój” zyskał ogromną popularność wśród słuchaczy radiowej Trójki. Piosenka wymierzona w PiS i w prezesa partii Jarosława Kaczyńskiego zdecydowanie wygrała ostatnie notowanie listy przebojów tej stacji. Zestawienie zostało przez kierownictwo kontrolowanego przez PiS programu radiowego usunięte z internetu.

„Twój ból jest lepszy niż mój” nawiązuje do wydarzeń z 10 kwietnia, gdy Kaczyński – w rocznicę katastrofy smoleńskiej – odwiedził grób matki na warszawskim cmentarzu na Powązkach , który został zamknięty dla zwykłych ludzi z uwagi na pandemię koronawirusa.

Czytaj także:  „Jestem przerażony”. Minister zdrowia o obchodzeniu restrykcji związanych z koronawirusem

Współzałożyciel zespołu „Kult” w swoim utworze te poczynania Kaczyńskiego skomentował niezwykle mocno. Staszewski śpiewa: „Zamknięte cmentarze to na skutek zdarzeń ostatnich tygodni, ostatnich wydarzeń na łańcuchy patrzę, ocieram łzy tak jak i Ty”, „Otwiera się brama, ja nie wierzę oczom, czy jednak się rzeczy inaczej potoczą, podbiegam, Twoje karki krzyczą stój, bo Twój ból jest lepszy niż mój. Ból ukoić możesz Ty jeden”.

Czytaj także:  Jechał metrem bez maseczki i obrażał innych! Interweniowała policja! (WIDEO)

Dalej opowiada, że „Cztery lata temu, dziesiątego kwietnia, Marii prosto pod koła córka uciekła”, „Józef miał ojca, żonę i syna, i tego się dnia dla nich czas ten zatrzymał”. W 2020 roku nie mogą jednak odwiedzić swoich bliskich, gdyż swój ból może ukoić wyłącznie prezes PiS.

Tuż po ogłoszeniu wyników notowania internauci stracili dostęp do strony internetowej PR3, za pośrednictwem której można oddawać głosy na listę przebojów Na stronach internetowych Polskiego Radia, w tym na specjalnej witrynie przeznaczonej dla Listy Przebojów Trójki, pojawiła się awaria.

Taki komunikat na stronie lp3.polskieradio.pl

Opublikowany przez Dariusza Brzozkę Sobota, 16 maja 2020