Internauci nie pozostawili na radnej z Prawa i Sprawiedliwości suchej nitki po tym, jak opublikowała na swoim profilu na Facebooku łudząco podobny plakat do swej rywalki z Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Beata Urbańska z SLD zamieściła na swoim Facebooku plakat informujący o inicjatywie „dzieciaki bez biletów”. Sojusz Lewicy Demokratycznej chce bowiem wprowadzić bezpłatną komunikację miejską dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjum. Starannie i profesjonalnie wykonane zdjęcie trafiło do sieci 5 lutego przed 20:00.

Godzinę później pojawił się łudząco podobny plakat do tego, który zamieściła radna z SLD tyle, że znajdował się na facebookowym profilu Ewy Jemielity z PiS. Wyglądał dość nieporadnie, jakby ktoś korzystał z painta, a nie profesjonalnego programu do obróbki zdjęć. Radna z PiS się tym jednak nie przejmuje i dodaje, że „Radni Prawa i Sprawiedliwości głosowali za wprowadzeniem bezpłatnej komunikacji publicznej dla uczniów”. Widocznie uznała, że ma również prawo do opublikowania takiego zdjęcia.

W sieci mimo wszystko zawrzało. Internauci zestawili ze sobą obydwa plakaty i zaczęli żartować „znajdź różnicę, uwaga poziom trudności wysoki”.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę