REKLAMA

REKLAMA

Sztab prezydenta Andrzeja Dudy zaprezentował we wtorek nowy spot wyborczy, w którym punktuje częste zmienianie poglądów przez Rafała Trzaskowskiego i zarzuca mu niewiarygodność.

– Mamy sytuację bez precedensu. Kandydat PO czy KO, już się gubię, jak się ta formacja dzisiaj nazywa, do dzisiaj nie ujawnił programu wyborczego – mówił Adam Bielan, rzecznik sztabu wyborczego Andrzeja Dudy, zapowiadając prezentację nowego spotu, który kończy się kadrem z planszą: „Rafał, nie kłam”.

REKLAMA

– Za 5 dni mamy wybory, a Rafał Trzaskowski wciąż nie chce powiedzieć, z jakim programem wyborczym startuje. Dlaczego tak się dzieje, pytają inni kontrkandydaci, nie tylko nasz kandydat, pan prezydent Andrzej Duda. Słyszałem takie pytania ze strony Roberta Biedronia. Naszym zdaniem odpowiedź może być bardzo prosta. Rafał Trzaskowski ma długą historię mówienia czegoś innego przed wyborami, a czegoś zupełnie innego po wyborach – stwierdził Bielan.

– Sami państwo widzą – oskarżenia są poważne, bo Rafał Trzaskowski zarzuca kłamstwo Rafałowi Trzaskowskiemu. Dzisiaj, przed wyborami kandydat Platformy jest w stanie powiedzieć wszystko. Jest w stanie wyprzeć się absolutnie wszystkiego, co prezentował przez lata na scenie politycznej, bo liczy, że w ten sposób omami wyborców — oświadczył z kolei po prezentacji materiału wyborczego rzecznik PiS Radosław Fogiel.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA