Dziennikarz RMF FM Robert Mazurek gościł w programie Moniki Jaruzelskiej „Towarzyszka Panienka”. W czasie rozmowy Mazurek bardzo pozytywnie wypowiedział się na temat byłej premier Beaty Szydło.

Jaruzelska opowiedziała Mazurkowi, jak po jednym z wywiadów europoseł Wiosny i kandydat na prezydenta Robert Biedroń krytycznie odniósł się do jej poglądów.

Prowadząca program wyznała dziennikarzowi, że Biedroń powiedział jej, że ma takie same poglądy jak była premier, a obecnie europosłanka PiS Beata Szydło oraz była minister, a aktualnie również eurodeputowana partii rządzącej Beata Kempa.

Wypowiedź Jaruzelskiej na temat porównań Biedronia Mazurek skwitował słowami: – Beata Szydło jest bardzo sympatyczną kobietą.

„Towarzyszka Panienka” to audycja emitowana na YouTube. „Ten program powstał z powodu mojego sprzeciwu wobec treści i formy obecnych w mediach. Tak trudno znaleźć rozmowy, w których słucha się gościa, nie przerywa mu i nie ponagla”, wyjaśnia Jaruzelska.

„Politycy i media podzielili nas tak skutecznie, że niełatwo o bezstronność i analizy przyczynowo skutkowe. Poza bardzo nielicznymi przypadkami, dziennikarze próbują narzucić swoje poglądy, w zależności od redakcji, którą reprezentują. Ten program powstaje wspólnie z Wami, wykorzystując moją umiejętność słuchania i szacunek do każdego rozmówcy. W »Towarzyszce Panience« przy herbacie rozmawiamy jak człowiek z człowiekiem. Tylko tyle i aż tyle…”, tłumaczy córka generała Jaruzelskiego.

Podziel się:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę