Rodzice kupczyli własną córką. Oddawali ją pedofilom za 80 złotych

gwałt
fot. Pixabay

Okrutni rodzice dorabiali sobie kupcząc ciałem ich nieletniej córki. 14-letnia dziewczynka była sprzedawana pedofilom na godziny. Na zmuszaniu własnej córki do prostytucji jej rodzice zarabiali każdorazowo 20 dolarów (niecałe 80 złotych). Ojciec dziewczynki sam dowoził nieletnią do „klientów”. Sprawiedliwości – choć zbyt późno – stało się zadość. Rodzice nastolatki zostali oskarżeni o handel ludźmi.

REKLAMA

Do niewyobrażalnego horroru 14-letniej dziewczynki dochodziło w Karolinie Południowej, w Stanach Zjednoczonych. Na początku kwietnia lokalna policja zatrzymała rodziców dziewczynki.

Zza oceanu dochodzą teraz informacje, że kobiecie i mężczyźnie postawiono zarzuty handlu ludźmi. W normalnych warunkach, według amerykańskiego prawa, tożsamość domniemanych przestępców zostałaby upubliczniona. Policja wstrzymała się jednak z publikacją jakichkolwiek danych, aby chronić ofiarę, która posługuje się tym samym nazwiskiem, co jej oprawcy.

REKLAMA

Dziewczynka była zmuszana do prostytucji przez rodziców, którzy w ten sposób próbowali sobie dorobić. 14-latka była dowożona do domów pedofilów przez własnego ojca, który pobierał opłatę. Godność własnej córki wycenił na 20 dolarów. Łącznie rodzice nastolatki zarobili na obrzydliwym procederze ponad 1000 dolarów.

Z własnej córki rodzice zrobili prostytutkę dla pedofilów. Ojciec dowoził ją do „klientów” za równowartość 80 złotych

Jednego pedofila 14-latka szczególnie się bała. Prosiła rodziców, aby więcej jej do niego nie zabierali. Niestety, był to „stały klient” wyrodnych rodziców, więc dziewczynka była mu dowożona „na żądanie”.

„Dziewczynka powiedziała mi, że nie chciała tam już więcej chodzić, ale jej ojciec zmuszał ją do tego za każdym razem, gdy klient wysyłał wiadomość” – powiedział detektyw Will Freestate. „Mężczyzna płacił im 20 dolarów za spotkanie. Przeprowadziliśmy przeszukania ich aplikacji gotówkowych i ustaliliśmy, że w ciągu miesiąca zarobił on w ten sposób 1400 dol., po prostu wożąc swoją córkę tam i z powrotem” – dodał policjant.

REKLAMA

Mężczyzn, którzy wykorzystywali 14-latkę seksualnie, również zostali zatrzymani przez policję. Mieszkaniec hrabstwa Greenville został oskarżony o udział w prostytuowaniu nieletniej. Innemu mężczyźnie z hrabstwa Polk postawiono zarzuty związane z wykorzystywaniem seksualnym nieletniej.