Rodzinna tragedia w Lublinie. Nie żyje trójka dzieci

Pixabay.com

Do prawdziwej tragedii doszło w jednym z domów w centrum Lubina. Lubelska prokuratura potwierdziła, że znaleziono w nim zwłoki trójki dzieci. Policja i prokurator rozpoczęli ustalanie przyczyn tragedii.

REKLAMA

Cytowana przez portal „Niezależna” rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie prok. Agnieszka Kępka poinformowała, że nie żyje trójka dzieci w wieku czterech, dwóch lat i ośmiu miesięcy.

Według nieoficjalnych informacji Polskiej Agencji Prasowej, prawdopodobną przyczyną ich śmierci było uduszenie przez 26-letnią matkę. Dokładne okoliczności ich zgonu ma potwierdzić sekcja zwłok.

REKLAMA

Nieoficjalnie zwłoki zostały znalezione przez babcię dzieci, która przyszła do nich w odwiedziny. Sąsiedzi relacjonowali, że rodzina wynajmowała jednopokojowy dom z łazienką od kilku-kilkunastu miesięcy. Posesja jest szczelnie odgrodzona od wąskiej uliczki.

– To straszna tragedia. Ja też mam trójkę dzieci. Nie wyobrażam sobie, jak można zrobić coś takiego. Policja tutaj bywała, ale nie wiem, czy u nich czy w sąsiedztwie – mówił jeden z mieszkańców.