Roksana Węgiel jest wielką gwiazdą, ale kariera nie jest dla niej na pierwszym miejscu. Chociaż zarabia gigantyczne pieniądze z koncertów i reklam, to zamierza zrobić sobie przerwę. Co jest powodem? Ciąża i dziecko jej matki!

Roxie Węgiel wkroczyła na polski rynek muzyczny z wielkim hukiem. Możemy zobaczyć ją w reklamach, wydała też książkę, wygrała program „The Voice Kids”, a stacje radiowe non-stop grają jej utwory. Nastolatka jest na szczycie, ale według „Super Express”, ogłosiła, że robi przerwę w karierze. Wiemy już, jak długo fani będą musieli poradzić sobie bez Roxie.

Roksana Węgiel będzie miała kolejnego braciszka, jej mama spodziewa się trzeciego dziecka, które przyjdzie na świat w lutym. Ma być to chłopiec, Tymoteusz. Młoda gwiazda ma zamiar zająć się najmłodszym bratem i dać sobie spokój z karierą muzyczną przynajmniej na miesiąc.

– Gdy Tymek pojawi się na świecie, to wezmę przynajmniej miesiąc wolnego! Chcę siedzieć czas z nowym braciszkiem, pochodzić na spacery, pozachwycać się nim – powiedziała Węgiel w rozmowie z „Fleszem”.

Przypomnijmy, że do tego czasu nawet miłość i romans z zagranicznym wokalistą nie były w stanie odciągnąć Roxie od muzycznej kariery, a więc Tymoteusz może czuć się szczególnie wyróżniony!

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna