REKLAMA

Rozłóż kilka sztuk na kaloryferze
fot. Pixabay

Przyprawa, którą zazwyczaj używamy do przygotowania zupy, ma niesamowite właściwości. Rozłóż kilka sztuk na kaloryferze i pożegnaj popularny problem. 

REKLAMA

W każdym domu czy mieszkaniu powinien panować przyjemny, świeży zapach. Wpływa to nie tylko na estetykę, ale także na naszą psychikę, która lubi czystość i porządek. Po wejściu do mieszkania czasem odczuwamy od razu nieprzyjemną woń. Czym jest to spowodowane?

Przykry zapach w mieszkaniu tuż po otwarciu drzwi to przyczyna wielu czynników – długo nieprane firany, pościele, koce, a czasem nawet wilgoć. To wszystko kumuluje się we wnętrzach i nie czujemy tego zapachu dopóki nie wyjdziemy z mieszkania. Po powrocie wystarczy otworzyć drzwi, by poczuć tę nieprzyjemną woń. Okazuje się, że mamy w kuchni przyprawę, która rewelacyjnie radzi sobie z neutralizacją takowych zapachów. 

REKLAMA

Rozłóż kilka sztuk na kaloryferze. Brzydki zapach zniknie

Tą przyprawą są liście laurowe – popularny dodatek do zup, sosów i mięs. Dlaczego powinniśmy układać je na grzejnikach? Kaloryfer to rewelacyjne miejsce, ponieważ kiedy rozłożymy na nim liście laurowe, ciepłe powietrze będzie emanowało ich zapach na całe pomieszczenie. Ten sposób nie wymaga od nas specjalnej wiedzy, ani wkładu czasu. W dodatku jest bezpieczny i co najważniejsze, efektywny niemal od razu.

Sprawdź jak wyczyścić kaloryfer – pisaliśmy o tym triku tutaj

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA