Rozsmaruj pastę do zębów na cebuli
YouTube screen | come cucinare

Rozsmaruj pastę do zębów na cebuli. Ten trik przyda się każdemu, ułatwi codziennie czynności. W dodatku jest tani i skuteczny. Sprawdź na czym polega ten patent i wypróbuj.

Cebula jest najczęściej używana w kuchni, na jej bazie powstają różne sosy do potraw i nie tylko. Nadaje przede wszystkim smaku, ale mało kto wie, że ma ona także zastosowanie przy czyszczeniu różnych powierzchni. O co chodzi w tym sposobie? Wyjaśniamy poniżej.

Rozsmaruj pastę do zębów na cebuli. Efekty będą piorunujące

Mało kto wie, że cebula ma świetne właściwości czyszczące. Dzięki niej łatwo wyczyścisz matowy kran z osadami po wodzie albo kuchenkę gazową. Wystarczy przygotować miksturę.

Jedną dużą cebulę pokrój na drobne kawałki i wrzuć do miski, następnie dodaj pastę do zębów (10-centymetrowy pasek). Wszystko wymieszaj, aby pasta rozsmarowała do po całej zawartości cebuli. Wlej 500 ml wody i wymieszaj, a potem przykryj dokładnie folią spożywczą i wstaw do lodówki na godzinę. Po tym czasie wyjmij miksturę i przelej przez sitko. Płyn wlej do spryskiwacza i gotowe. Teraz możesz łatwo umyć kran, zlew, powierzchnię kuchenki gazowej. Brud zejdzie błyskawicznie.

Jeśli lubisz szybkie sposoby to koniecznie zobacz jak wyczyścić płytę indukcyjną. Pisaliśmy o tym tutaj.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę