Tadeusz Rydzyk
TikTok | tvtrwam

Ojciec Tadeusz Rydzyk od wielu lat wzbudza sporo kontrowersji. Teraz dyrektor Radia Maryja udziela się w serwisie TikTok, co dla internautów jest sporym zaskoczeniem. W jednym z ostatnich nagrań duchowny pokazał swoje „luksusowe auta”.

Przed kilkoma laty okazało się, że Rydzyk porusza się po Toruniu luksusową limuzyną marki Mercedes-Maybach. – Maybacha mam – plastikowe modele tego samochodu przysłali mi ludzie w prezencie. Choć kiedy o tym napisali, nie wiedziałem nawet, co to jest. Potem na autostradzie mi pokazano. Nic specjalnego, samochód jak samochód – tłumaczył toruński redemptorysta w rozmowie z tygodnikiem „wSieci”.

Podczas jednej z wypowiedzi na antenie TV Trwam Rydzyk wypowiedział słowa, które ciągną się za nim do dziś. Duchowny stwierdził wówczas, że samochody przekazał mu… bezdomny pan Stanisław.

– Akurat ten samochód dostaliśmy, nie wiecie o tym, od bezdomnego. Tak, dwa samochody dostaliśmy. Przyjechał bezdomny i dał nam dwa samochody. Pan Stanisław z Warszawy. Niestety zmarł – mówił Rydzyk.

Od jakiegoś czasu Rydzyka można oglądać w serwisie TikTok, gdzie filmy z redemptorystą pojawiają się na kanale TV Trwam. W ostatnim nagraniu możemy zobaczyć o. Tadeusza Rydzyka, który postanowił w końcu pochwalić się światu swoimi „maybachami”.

@tvtrwam

#maybach #maybachfans #maybachrydzyka #maybachyrydzyka #rydzyk #tvtrwam #radiomaryja #telewizjatrwam #maybachs450 #maybachgls600 #tadeuszrydzyk #ojciecdyrektor #ojciecredaktor

♬ dźwięk oryginalny – tvtrwam


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę