REKLAMA

REKLAMA

Ojciec Rydzyk słynie ze swoich kontrowersyjnych pomysłów i wypowiedzi. Znany jest także z tego, że angażuje się do polityki. Ostatni jego projekt to wprowadzenie na antenę Radia Maryja „edukacji seksualnej”. Audycja będzie nosić nazwę „Jak być dobrą żoną w sypialni?”.

Pierwszy odcinek ma zostać wyemitowany 11 grudnia. Pomysł ten doczekał się licznych negatywnych komentarzy w internecie. „A co z audycją dla mężczyzn? Jak być dobrym mężem w sypialni”? – właśnie takie komentarze można przeczytać najczęściej.

REKLAMA

Pomimo że program doczekał się wielu negatywnych komentarzy, to zainteresowanych nią jest już 5,5 tysiąca osób! Zapowiedź można znaleźć na Facebooku. Audycja będzie wyemitowana 11 grudnia o godzinie 21:30.

– Może ten tytuł jest prowokacyjny i ma przyciągnąć słuchaczy. Jeśli jednak rzeczywistym tematem audycji będzie pouczanie kobiet, jak zadowalać mężczyzn w sypialni, bez analogicznej audycji w drugą stronę, to jest to kolejne działanie, które po prostu wpisuje się w patriarchalny paradygmat. Wpisuje się w nurt traktowania kobiet w sposób podrzędny – wypowiedziała się dla Onetu feministka Monika Tichy.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA