W czasach rozwiniętych mediów społecznościowych każdy chce w jak najlepszy sposób zobrazować swoje życie. Niektórzy dla lajków pod zdjęciami są w stanie naprawdę wiele zrobić. Przykładem jest młoda turystka, która nie dbając o bezpieczeństwo, postanowiła zapolować na szczycie góry w Rio de Janeiro.

Pedra da Gavla mierzy 842 metry n.p.m. Zdjęcie młodej dziewczyny, która zrobiła sobie zdjęcie na szczycie, obiegło Internet. Mimo lajków, część internautów jest oburzona skrajnie lekkomyślnym zachowaniem turystki.

Kobieta najpierw zsunęła się na krawędź wierzchołka, a następnie pomachała do obiektywu. Choć brak instynktu samozachowawczego dziwi, to również zachowanie osoby stojącej po drugiej stronie kamery daje do myślenia.

– Czy ona całkowicie oszalała? Zaryzykować życie dla zdjęcia. Albo ma silne pragnienie śmierci, albo jest szalona – tak zdjęcie skomentowała jedna z internautek. Brak dbania o bezpieczeństwo w czasie robienia zdjęć już wielokrotnie przyczynił się do śmierci – na całym świecie w czasie robienia sobie zdjęć zginęło już co najmniej 259 osób!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę