Sadystyczna zabawa rowerzystek! Linka rozcięła szyję 6-latce! (WIDEO)

Na jednym ze stargardzkich osiedli (woj. zachodniopomorskie) dwie młode rowerzystki postanowiły się zabawić. Była to jednak zabawa makabryczna. Postanowiły rozciągnąć linkę pomiędzy dwoma słupami. To miało zatrzymywać rowerzystów, ale w efekcie zraniło małą dziewczynkę.

– Wczoraj jechałam z córką po ścieżce rowerowej na Giżynku. Była zawieszona linka, ze sznurkiem i dziecko (6 lat) się nadziało – pisała 2 sierpnia na fanpage „Stoją! Stargard” rowerzystka ze Stargardu.

Czytaj także:  Polacy pozytywnie oceniają prezydenta i premiera

Zarządzający grupą „Stoją! Stargard” lokalni działacze postanowili nie czekać na straż miejską i sami zdjęli linkę. Postanowiono też kontrolować miejsce. Przewidywania były słuszne – za dwa dni rowerzystki znowu chciały zamontować niebezpieczną blokadę. Nie były jednak świadome, że są nagrywane.

Jakie były motywy tej skrajnie idiotycznej zabawy? To pozostaje zagadką. W końcu policja zatrzymała niebezpieczne osobniczki. Ich winę pomogli udowodnić zaniepokojeni procederem mieszkańcy. – Na ścieżce rowerowej, nie mogę tego pojąć. Jak trzeba być zepsutym, aby coś takiego móc zrobić. Świadomie narazić kogoś na uszczerbek zdrowia. ŚWIADOMIE! – głosi wpis na portalu społecznościowym.

Czytaj także:  Dziewczynka na wózku inwalidzkim wpadła do wody

Jak się okazało, jedna ze sprawczyń jest pełnoletnia. Kobiety przewieziono na komendę i przesłuchano, po czym przekazano rodzicom.

Tragedia dziś kolejny raz, ktoś zawiązał żyłkę na drodze rowerowej! Mamy inne zdjęcia, sprawa zostaje zgłoszona przez policję!Społeczność Stoją! Stargard zabrała zdjęcia, a my dysponujemy też już filmem!

Opublikowany przez Stoją Stargard Niedziela, 4 sierpnia 2019

Czytaj także:  Poseł Czarnek z PiS: Małżonkowie, którzy razem się modlą, nie rozwodzą się

– Te kobiety w zależności od kwalifikacji czynu, którego się dopuściły, poniosą konsekwencje – mówi w rozmowie z Głosem Szczecińskim 24 Łukasz Famulski ze stargardzkiej komendy policji.

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.