Skazany za zabójstwo i odbywający karę w zakładzie karnym w Kalifornii brutalnie pobił dwóch pedofilów, których skazano za napaść seksualną na 14-latka. Obydwaj pobici nie przeżyli. Obrażenia wywołane atakiem laską inwalidzką były zbyt poważne.

Ostateczna kara jaką wymierzył Jonathan Watson była rzeczywiście bolesna. Pedofile, którzy zginęli to 62-letni Graham De Luis-Conti i 48-letni David Bobb, którzy byli osadzeni w zakładzie leczenia uzależnień i więzieniu stanowym w Corcoran.

Bobb zginął na miejscu, a Luis-Conti został przetransportowany do szpitala. Po 3 dniach jednak zmarł. Raport sporządzony przez placówkę wskazuje na obrażenia głowy jako przyczynę śmierci mężczyzn. Obydwaj za seksualną napaść na 14-latka zostali skazani na dożywicie.

Z kolei Jonathan Watson to recydywista, który miał za sobą już 10-letnią odsiadkę. Tak jak jego ofiary ma wyrok dożywotniego więzienia, ale za morderstwo pierwszego stopnia.

Obecnie prowadzone jest dochodzenie, w którym władze więzienia mają sprawdzić okoliczności brutalnego pobicia ze skutkiem śmiertelnym.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!