Uprawiali seks przy wszystkich na plaży w Szamocinie
fot. Twitter | @Policja_KSP

Pewien turysta z Wielkopolski podczas wczasów w nadmorskim Sarbinowie nie dał się oszukać podczas gry w trzy kubki. W efekcie został zraniony z broni śrutowej przez jednego z organizatorów. Z obrażeniami głowy trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło na jednej z głównych ulic Sarbinowa w województwie zachodniopomorskim. Trzech mężczyzn postanowiło tam zorganizować nielegalną grę w „trzy kubki”. Mieszkaniec Wielkopolski zorientował się, że jest to zwykłe oszustwo.

52-latek wdał się z jednym z organizatorów w awanturę, która zakończyła się strzałem z broni śrutowej w jego kierunku. Wczasowicz doznał urazu głowy, dlatego został przetransportowany do szpitala w Koszalinie.

Policjantom szybko udało się ustalić świadków i sporządzić rysopis sprawcy. Niedługo później zatrzymany został 21-letni mężczyzna i usłyszał zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Teraz za popełniony czyn może grozić mu poważna kara. Zgodnie z przepisami, za tego typu działanie może trafić za kratki nawet na trzy lata. Obecnie 21-letni zatrzymany został objęty policyjnym dozorem.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!