Sąsiedzi znaleźli klęczące zwłoki! „To ktoś swój ją zabił”

REKLAMA

W Podlaskiem w miejscowości Czarna Białostocka w jednym z mieszkań znaleziono zwłoki 80-latki. Ciało w pozycji klęczącej odkryli sąsiedzi. W sprawie jest prowadzone śledztwo. Policja podejrzewa zabójstwo.

W czwartkowy poranek sąsiedzi zauważyli, że drzwi w mieszkaniu seniorki są otwarte na pełną szerokość. To właśnie ich zaniepokoiło, więc weszli do środka. To co znaleźli było porażające. Ciało zmarłej kobiety miało pozycję klęczącą i znajdowało się przy łóżku.

Białostocka Prokuratura Rejonowa prowadzi teraz śledztwo. Nie wyklucza się zabójstwa z powodów rabunkowych. Możliwe, że Stanisławę L. zamordował ktoś , kogo znała. Jak podaje radiozet.pl, kobieta mogła być uduszona.

REKLAMA

Na razie ustalono, na podstawie przekazów sąsiadów, że seniorka trudniła się handlem przemycanymi papierosami i wódką. – To ktoś swój ją zabił. Tutaj różne rzeczy się działy przecież. Bieda jest może ktoś nie miał jak oddać długu, może myślał, że ona ma pieniądze – uważa sąsiad denatki.

– Niczego nie słyszałam. Cicho było. My przez ścianę mieszkamy, coś bym usłyszała. Dopiero rano drzwi na oścież na klatkę były otwarte, jakaś pani zapukała do sąsiadki, z góry schodził sąsiad i oni ją znaleźli. – zauważa bliska sąsiadka zamordowanej pani Wanda.

Sekcja zwłok została przeprowadzona w piątek. Jej wyniki nie zostały jednak przekazane opinii publicznej.

REKLAMA

Podziel się: