Sasin zakazuje opozycji krytykowania PiS i oskarża ją o chamstwo!

– Ze strony opozycji brakuje szacunku, szczególnie ze strony posła Nitrasa, który dał popis chamstwa. W ten sposób wicepremier Jacek Sasin w programie „Gość Wiadomości” odniósł się do sejmowej debaty podczas wyboru nowego marszałka izby niższej, w czasie której opozycja ostro atakowała PiS, Marka Kuchcińskiego oraz Jarosława Kaczyńskiego.

   

Według polityka partii rządzącej niedopuszczalna jest jakakolwiek krytyka ugrupowania Kaczyńskiego. Szczególnie mocno dostało się tu posłowi Sławomirowi Nitrasowi z PO.

– Najbardziej szokujące było to, kiedy próbował pouczać posłów Prawa i Sprawiedliwości, co to jest szacunek i jak powinni się zachowywać w parlamencie. Jest ostatnią osobą, która powinna to robić, Jest tym posłem, który najczęściej był karany za zakłócanie obrad, za nieparlamentarne zachowania – stwierdził Sasin.

   

Polityk PiS oskarżył też opozycję o łamanie demokracji w Sejmie. –  Parlament powinien być miejscem spokojnej pracy nad stanowieniem prawa, natomiast opozycja zamieniła go w arenę brutalnej walki politycznej – zauważył wicepremier w rządzie Mateusza Morawieckiego.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News