Do groźnego zdarzenia drogowego doszło na trasie S7 pod Grójcem w miejscowości Widów (powiat grójecki). Wskutek zderzenia dwóch samochodów ciężarowych, z jednego z nich spadły przewożone pojazdy osobowe.

Wypadek miał miejsce dziś około godziny 8:00. Miejscowi policjanci poinformowali, że doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Jedna z nich przewoziła kilka samochodów osobowych, zaś impet uderzenia był tak duży, że w jego wyniku pojazdy spadły na drogę. Pomimo powagi sytuacji, ranna została na szczęście tylko jedna osoba, która została przetransportowana do szpitala.

Po otrzymaniu zgłoszenia, na miejsce zdarzenia udała się policja i straż pożarna. Standardowa procedura polegała na tym, iż aktualnie zamknięta jest droga w kierunku Radomia. W związku z tym, funkcjonariusze zorganizowali objazdy – kierowcy chcący jechać w tym kierunku muszą przemieszczać się drogami lokalnymi.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad wydała komunikat, wedle którego utrudnienia na tym odcinku mają potrwać mniej więcej do godziny 11:00.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę