Niezależny senator Wadim Tyszkiewicz skomentował na Facebooku plan rządu Mateusza Morawieckiego wprowadzenia podatku reklamowego, którym miałyby zostać obłożone wszystkie media. Zamierzenia te spowodowały ogólnopolski protest największych rozgłośni radiowych, portali internetowych, stacji telewizyjnych oraz mediów lokalnych.

Parlamentarzysta, odnosząc się do kwestii podatku od reklam, stwierdził, że nie będzie podawał ręki osobom popierającym „reżim” PiS. Wyraził również nadzieję, że trafią one przed wymiar sprawiedliwości.

„Przy kolejnych świństwach tej władzy, obiecuję sobie, że podłym ludziom, popierającym ten reżim, nie podam już ręki, ale później gdzieś ludzkie odruchy biorą górę nad złością. Do czasu. I mam nadzieję, że u wielu z nich pojawią się prędzej czy później czarne paski na oczach za całe zło wyrządzone Polsce”, napisał Tyszkiewicz na swoim profilu na Facebooku.

Senator jako ilustrację do postu zamieścił między innymi zdjęcie publicysty TVP Info Michała Rachonia z oczami przesłoniętymi przez czarne paski.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: Zuzanna Stańczyk

Redaktorka strony ShareInfo.pl | Kategorie tekstów: Polityka, Wiadomości, Zdrowie, Świat