Fot. Facebook.com/MRJedziemy

Wadim Tyszkiewicz skomentował na Facebooku kampanię mediów publicznych przeciwko Donaldowi Tuskowi. Niezależny senator odniósł się zwłaszcza do do środowego programu „#Jedziemy” w TVP Info prowadzonego przez Michała Rachonia.

„Wybrałem się na śniadanie do restauracji sejmowej. Na wielkim telewizorze #Jedziemy TVP, a jakże. Z ekranu wylewa się szambo chamstwa, głupoty i nienawiści. Tylko kwestią czasu jest, kiedy to szambo wybije i wymiesza się z krwią na ulicach”, stwierdził były wieloletni prezydent Nowej Soli.

Tyszkiewicz informuje również, że tematem numer jeden programu Rachonia był lider Platformy Obywatelskiej.

„A na ekranie: Tusk z Merkel, Tusk po niemiecku, Tusk z Putinem… obrazy z Tuskiem bez głosu, z nachalnym i podłym komentarzem Rachonia… Tusk, Tusk, Tusk. Wniosek jeden: pisowcy obs… się Tuskiem. Ten pisowski ściek porwał Adamowicza, mam nadzieję, że nie porwie Tuska”, ocenił.

Senator jest zdania, że każdy, kto „płynie z tym szambem i przykłada rękę w jakiejkolwiek formie do utrwalania władzy neobolszewików niszczących ten kraj, powinien byś objęty totalnym ostracyzmem”.

„Każdy, kto z lubością tapla się w szambie TVP nie jest godzien, żeby podać mu rękę. Poziom nienawiści sączony z tub propagandowych władzy przekracza już czerwoną linię. Kiedy to szambo się przeleje, a poziom napięcia w kraju przekroczy wartość krytyczną, może być już za późno”, oświadczył członek izby wyższej parlamentu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę