Wraca sprawa pobić wśród nastolatków w Siedlcach. Ostatni przypadek to pobicie 14-latki, a sprawcami są znowu te same uczennice, co poprzednio. W sierpniu znęcały się nad inną dziewczynką.

Jak informuje Radio dla Ciebie, chodzi o 14-letnią Karolinę. Uczęszcza do jednej z siedleckich szkół i to ją właśnie pobito. Podobno powodem miały być „plotki i nieporozumienia towarzyskie”. – Jak oddasz, to cię zajeb…ę – tak brzmiało skierowane do niej ostrzeżenie, gdyby chciała się bronić.

Atakujących było aż osiem osób, ale na szczęście do poważnego uszczerbku na zdrowiu nie doszło. Funkcjonariuszy policji zawiadomiła matka pobitej dziewczyny. Teraz sprawą będzie się zajmować Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Siedlcach.

Przypadek jest o tyle bulwersujący, że to powtórka ze zdarzenia sierpniowego z udziałem tych samych sprawców. Wtedy wszystkie media obiegła informacja o brutalnym potraktowaniu szkolnej koleżanki.

W sieci wówczas też opublikowano materiał video. Na filmie można było zobaczyć dręczenie dziewczyny przez rówieśników. Była trzymana przez koleżanki za kark i przypuszczalnie przypalana papierosem. Rzekoma prowodyrka grupy to 12-letnia Amelka. W efekcie zaczął działać gang atakujący i gnębiący słabsze dzieci.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!