Sikorski do Pawłowicz: Zamknij się, wariatko! W sieci oburzenie

Były minister spraw zagranicznych i europoseł PO Radosław Sikorski w niegrzeczny sposób zwrócił  się na Twitterze do sędzi Trybunału Konstytucyjnego Krystyny Pawłowicz. Poszło o awanturę w radiowej Trójce, do jakiej doszło w związku z piosenką Kazika Staszewskiego „Twój ból jest lepszy niż mój”.

„»Trujka«…Samooczyszczenie…”, napisała była posłanka PiS Krystyna Pawłowicz, dając do zrozumienia, że jej zdaniem odejście takich gwiazd rozgłośni jak choćby Marek Niedźwiedzki czy Piotr Kaczkowski nic nie znaczy.

Czytaj także:  Grodzki: Władza PiS ukrywa, że ludzie umierają, walcząc z koronawirusem

„Zamknij się, wariatko”, skomentował wpis sędzi TK Sikorski.

Słowa polityka PO wywołały w mediach społecznościowych falę krytyki. „Panie Ministrze, taki styl jest niedopuszczalny. Powinien to Pan skasować”, oświadczyła dziennikarka „Gazety Wyborczej” Dominika Wielowieyska.

Czytaj także:  Ponad 1500 nowych zakażeń. Nowe dane MZ

Post Radosława Sikorskiego ostro skrytykowała także posłanka Koalicji Obywatelskiej Katarzyna Piekarska. – Pani sędzia TK powinna temperament polityczny odwiesić do szafy. To, co uchodzi politykowi, nie uchodzi sędziemu. To raz, a dwa, to wpis pana Sikorskiego jest niedopuszczalny. Zwykłe chamstwo – oceniła.

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.