Po raz kolejny w naszym kraju doszło do aktu przemocy z udziałem ostrego narzędzia. Tym razem nożownik zaatakował dwie kobiety w Zakopanem. Jedna z nich nie żyje, natomiast druga przebywa w szpitalu.

Tragedia wydarzyła się w zimowej stolicy naszego kraju, a dokładniej przy ulicy Smrekowej. Mężczyzna miał zacząć rzucać kamieniami w okna jednego z domów. Kiedy mieszkanki, dwie kobiety wyszły na zewnątrz, aby zobaczyć co się dzieje, nagle doszło do ataku.

Wskutek niego, jedna z sióstr zmarła. Druga przeżyła, ale tylko dzięki szybkiej i skutecznej interwencji lekarzy. Póki co brakuje większej ilości szczegółów na temat ataku, jak również powodu, dla którego mężczyzna najpierw obrzucił dom kamieniami, a następnie zaatakował.

W ostatnim czasie to kolejny incydent z użyciem noża. Wczoraj na przeciwległym krańcu naszego kraju, w Białymstoku mężczyzna również zaatakował dwie kobiety, kłócąc się z nimi o.. miejsce parkingowe. Co więcej, miało to miejsce obok posterunku policji. Kobietom nic poważnego się nie stało, a agresor został zatrzymany.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę