Rocio Oliva to ostania partnerka Diego Maradony, którego śmierć poruszyła cały świat. Zmarł on na ostrą niewydolność serca. Miał 60 lat. Była kochanka oskarża jego rodzinę i przyjaciół, że nie pozwolili jej pożegnać się ze zmarłym.

Trumnę z ciałem Maradony wystawiono w Pałacu Prezydenckim. Przez wiele godzin hołd oddawały mu setki tysięcy Argentyńczyków. Przy samej trumnie czuwała jedynie rodzina i najbliżsi przyjaciele. Tak samo Maradonę chciała pożegnać Rocio Oliva, jego ostania partnerka. Doszło jednak do nieprzyjemnej sytuacji, o której kobieta opowiedziała w wywiadzie.

– Nie wiem, dlaczego mi to zrobili. Chciałam się tylko pożegnać z Diego. Byłam jego ostatnią partnerką. Mam takie samo prawo pożegnać się z nim jak każda inna osoba z jego rodziny czy przyjaciół – słowa kobiety zacytował angielski „The Sun”.

To była żona Maradony, Claudia Villafane, nie dopuściła kobiety do trumny. Maradona rozstał się ze swoją żoną po 20 latach małżeństwa. Z Olivą był natomiast 6 lat, do 2018 roku. – Był dla mnie najważniejszym mężczyzną w życiu. Bardzo się kochaliśmy i wspaniale wspominam czas spędzonym z nim. Miał ogromne serce i bardzo kochał życie i mnie. To wypełniało moją duszę. Bóg zobaczył jak mnie potraktowali w czwartek i na pewno im za to zapłaci – powiedziała Oliva.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę