Ryedale Naturist Club organizuje zajęcia dla nudystów co dwa tygodnie w Norton-on-Derwent w północnym Yorkshire w Anglii. Nie byłoby w tym nic dziwnego, wszak są dorośli i mogą w swoim gronie odpoczywać w negliżu.

Jednak gdy członkowie klubu przygotowali ofertę specjalnie dla najmłodszych, zachęcając dzieci, by razem z opiekunami skorzystały z basenu i pływały nago, w mieście zawrzało, a sprawą zajęły się lokalne władze.

Nudyści zachwalają wydarzenie, na które zapraszają również osoby poniżej 18 roku życia: – Basen i sauna oferują najlepszą szansę na nagą kąpiel. Drzwi są zamknięte dla innych odwiedzających między 15:00 a 17:00, w co drugą niedzielę.

Organizatorzy wypoczynku na basenie w stroju Adama i Ewy zapewniają, że sesje dla naturystów są doskonałym sposobem, aby poznać nowych przyjaciół. Informują, że od ponad 30 lat oferują bezpieczne i przyjazne miejsce dla całej rodziny.

Rada okręgu Ryedale, w którym położony jest basen, wszczęła dochodzenie w sprawie „zagrożenia dla dobra dzieci”. Radny Luke Ives stwierdził: – Podczas, gdy klub naturystów wynajmuje basen, nic złego się nie dzieje. Musi się to jednak odbywać w sposób, który nie powoduje żadnego ryzyka dla dzieci. Jeśli zostanie wykryte jakiekolwiek ryzyko, dla dobra dzieci rada nie zawaha się podjąć natychmiastowych działań.

Klub nudystów, który oferuje dzieciom nagie sesje, został nazwany przez rozwścieczonych rodziców w mediach społecznościowych „rajem dla pedofilów”.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna