Skandal! Nudyści zapraszają dzieci na specjalne sesje na basenie!

Ryedale Naturist Club organizuje zajęcia dla nudystów co dwa tygodnie w Norton-on-Derwent w północnym Yorkshire w Anglii. Nie byłoby w tym nic dziwnego, wszak są dorośli i mogą w swoim gronie odpoczywać w negliżu.

   

Jednak gdy członkowie klubu przygotowali ofertę specjalnie dla najmłodszych, zachęcając dzieci, by razem z opiekunami skorzystały z basenu i pływały nago, w mieście zawrzało, a sprawą zajęły się lokalne władze.

Nudyści zachwalają wydarzenie, na które zapraszają również osoby poniżej 18 roku życia: – Basen i sauna oferują najlepszą szansę na nagą kąpiel. Drzwi są zamknięte dla innych odwiedzających między 15:00 a 17:00, w co drugą niedzielę.

   

Organizatorzy wypoczynku na basenie w stroju Adama i Ewy zapewniają, że sesje dla naturystów są doskonałym sposobem, aby poznać nowych przyjaciół. Informują, że od ponad 30 lat oferują bezpieczne i przyjazne miejsce dla całej rodziny.

Rada okręgu Ryedale, w którym położony jest basen, wszczęła dochodzenie w sprawie „zagrożenia dla dobra dzieci”. Radny Luke Ives stwierdził: – Podczas, gdy klub naturystów wynajmuje basen, nic złego się nie dzieje. Musi się to jednak odbywać w sposób, który nie powoduje żadnego ryzyka dla dzieci. Jeśli zostanie wykryte jakiekolwiek ryzyko, dla dobra dzieci rada nie zawaha się podjąć natychmiastowych działań.

   
Zobacz także:  Brytyjski rząd dostarczy do września wszystkim obywatelom pierwszą dawkę szczepionki

Klub nudystów, który oferuje dzieciom nagie sesje, został nazwany przez rozwścieczonych rodziców w mediach społecznościowych „rajem dla pedofilów”.

     

NIE PRZEGAP NAJCIEKAWSZYCH ARTYKUŁÓW

→ OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS