W mediach społecznościowych pojawił się film, w którym można zobaczyć manifestujących młodych mężczyzn, bezpardonowo przechodzących przez berlińskie metro.

Zadziorni, niczym niepokojeni, zadowoleni i pewni siebie, wznosili flagi i okrzyki, wśród których dominował „Allahu Akbar!”. Na podstawie posiadanych flag można wywnioskować, że wśród nich byli m.in. emigranci z Palestyny.

Autor filmu umieścił podpis, który nie wydaje się być przejaskrawionym: – Muzułmańscy imigranci maszerują przez metro, skandując Allahu Akbar – Europa została skolonizowana!

Nastroje wśród komentujących to wydarzenie internautów są ponure. Oto jeden z wielu: – Gdy 25 lat temu wspomniałeś o Muzułmaninie, to znaczyło tylko kolejną religię. W 2018 r. wspomnisz o muzułmaninie i myślisz: nienawiść, brak szacunku, gwałt, pobicia, zamachy bombowe, uciekający ludzie i zwykły horror.

Co ciekawe, wśród komentarzy pojawił się też polski, jako nieliczny, optymistyczny wątek. Internauta umieścił film obrazujący ostatni tegoroczny biało-czerwony Marsz Wolności w Warszawie oraz film o Janie Sobieskim, który uratował Europę przed atakiem Imperium Osmańskiego. Napisał przy tym: – Nie cała Europa! W Europie Środkowej jest kraj, który to skutecznie odpycha.

https://twitter.com/MarkACollett/status/961536245695381505


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę