Skiba: Ziobro wyhodował „jaskiniowego dzikusa”. Jest nim sędzia Nawacki

Muzyk Krzysztof Skiba w swoim najnowszym felietonie na Facebooku odniósł się między innymi do zmian w sądownictwie i represji, jakie dotknęły sędziego Sądu Rejonowego w Olsztynie Pawła Juszczyszyna za to, że domagał się wglądu w listy poparcia kandydatów do nowej Krajowej Rady Sądownictwa.

Nawiązując do informacji, że w Izraelu naukowcom udało się wyhodować daktyle sprzed 2 tysięcy lat, lider zespołu Big Cyc zauważa, że minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro ma „podobne sukcesy”, gdyż udało mu się wyhodować „jaskiniowego dzikusa”.

Czytaj także:  Trump w ONZ: Musimy pociągnąć Chiny do odpowiedzialności za Covid-19

„Dzięki waleniu w łeb propagandą i odpowiednim zachętom finansowym, udało się w warunkach laboratoryjnych wyhodować jaskiniowego dzikusa sprzed tysięcy lat. Jest nim niewątpliwe prezes Sądu Rejonowego w Olsztynie Maciej Nawacki, który posługując się jaskiniową metodą, podarł pismo sędziów w obronie Pawła Juszczyszyna. Paweł Juszczyszyn naraził się władzy badając legalność wyboru sędziów do KRS. Na razie wracamy do PRL, ale z taką ekipą u steru i do jaskiń jeszcze zdążymy”, stwierdza muzyk na Facebooku.

Wiadomości z pierwszej ręki i drugiej nogi (16)POWRÓT DO PRZESZŁOŚCIW Izraelu naukowcom udało się wyhodować daktyle…

Opublikowany przez Krzysztofa Skibę Sobota, 8 lutego 2020

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.