Muzyk Krzysztof Skiba w swoim najnowszym felietonie na Facebooku odniósł się między innymi do zmian w sądownictwie i represji, jakie dotknęły sędziego Sądu Rejonowego w Olsztynie Pawła Juszczyszyna za to, że domagał się wglądu w listy poparcia kandydatów do nowej Krajowej Rady Sądownictwa.

Nawiązując do informacji, że w Izraelu naukowcom udało się wyhodować daktyle sprzed 2 tysięcy lat, lider zespołu Big Cyc zauważa, że minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro ma „podobne sukcesy”, gdyż udało mu się wyhodować „jaskiniowego dzikusa”.

„Dzięki waleniu w łeb propagandą i odpowiednim zachętom finansowym, udało się w warunkach laboratoryjnych wyhodować jaskiniowego dzikusa sprzed tysięcy lat. Jest nim niewątpliwe prezes Sądu Rejonowego w Olsztynie Maciej Nawacki, który posługując się jaskiniową metodą, podarł pismo sędziów w obronie Pawła Juszczyszyna. Paweł Juszczyszyn naraził się władzy badając legalność wyboru sędziów do KRS. Na razie wracamy do PRL, ale z taką ekipą u steru i do jaskiń jeszcze zdążymy”, stwierdza muzyk na Facebooku.

https://www.facebook.com/krzysztof.skiba.37/posts/3273651715984908


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!