Fot. Wikimedia Commons/Biało-zielony/Creative Commons Attribution-Share Alike 4.0 International

Sklepy sieci Kaufland będą otwarte we wszystkie niedziele. Sposobem na ominięcie obowiązującego w Polsce zakazu handlu w siódmy dzień tygodnia stało się świadczenie w tych placówkach usług pocztowych.

„Wdrożenie usług pocztowych pozwala sklepom na prowadzenie działalności również w niedziele niehandlowe, niezależnie od wielkości placówki – taką funkcję mogą pełnić zarówno sklepy osiedlowe, jak i duże dyskonty czy hipermarkety”, poinformowała firma w komunikacie prasowym

Placówki pocztowe istnieją w ponad stu Kauflandach od ponad roku. Obecnie, reagując na postulaty klientów, sieć  poinformowała, że zdecydowała się uruchomić je we wszystkich 227 marketach w Polsce.  W ten sposób sklepy będą mogły być otwarte także w niedziele.

Marcin Łojewski, członek zarządu Kaufland Polska, wyjaśnił, że misją sieci jest „ułatwianie klientom codziennych zakupów”.

– Konsekwentnie stawiamy na koncept one-stop-shopping, dając kupującym dostęp do szerokiego wachlarza usług i produktów najemców naszych pasaży. Mamy świadomość, że to właśnie możliwość zrobienia kompleksowych zakupów oraz załatwienia wielu innych spraw w jednym miejscu, znacznie zwiększa komfort klientów. Dotyczy to także usług pocztowych – oświadczył.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę