„Dance, dance, dance” to jeden z bardziej lubianych programów nadawanych przez Telewizję Publiczną. Jak się okazuje, premiera trzeciej edycji została wstrzymana. Wszystkiemu winien jest koronawirus, który rozszalał się na planie.

Program miał wrócić już w najbliższy piątek. Produkcja przyznaje, że przez COVID-19 tak się jednak nie stanie. Już wcześniej anonimowi informatorzy donosili, że na planie programu pojawił się koronawirus. Nie wiadomo jednak, czy zachorowali uczestnicy – gwiazdy i tancerze – czy osoby pracujące przy powstawaniu tanecznego show.

TVP na Instagramie wydało w tej sprawie oświadczenie: „aplanowana na najbliższy piątek premiera trzeciej edycji tanecznego talent show została przesunięta. Program „Dance Dance Dance” pojawi się w wiosennej ramówce Telewizji Polskiej jeszcze w marcu 2021 roku. Powodem zmiany daty premiery jest stwierdzenie przypadku koronawirusa na planie programu. Decyzja ta została podjęta w trosce o bezpieczeństwo i zachowanie najwyższych standardów profilaktyki zdrowotnej w dobie trwającej pandemii wirusa SARS-CoV-2. W piątek, 5 marca o godz. 20:30 widzowie zobaczą premierowe odcinki „Przesłuchań w Ciemno” czwartej edycji „The Voice Kids”.

„Dance, dance, dance” ma podobno jednak pojawić się we wiosennej ramówce TVP jeszcze w marcu. Kiedy dokładnie? Nie wiadomo.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę