REKLAMA

lakier do paznokci
fot. Pixabay

Prawie każda Pani ma w swojej kosmetyczne lakier do paznokci. Ten kosmetyk sprawia, że dłonie wyglądają jeszcze piękniej. Każda kobieta – niezależnie od wieku może go używać i ma do dyspozycji naprawdę niezliczoną ilość kolorów. Jednak do użytku nie nadaje się zgęstniały lakier. Okazuje się, że wcale nie trzeba go wyrzucać. Zobacz, jak wykorzystać kosmetyk w nietypowy sposób.

REKLAMA

Lakier do paznokci zgęstniał? Użyj go ponownie

Chociaż ciężko w to uwierzyć, lakier do paznokci ma szerokie zastosowanie i warto dodawać go do wszelkich kompletów naprawczych, gdzie pierwsze skrzypce gra igła i nitka.

Jeśli już mowa o nitce, to czy obiło ci się o uszy, że gdy zwilżysz ją w lakierze do paznokci, to bez problemu przewleczesz ją przez dziurkę igły? W dodatku przy pomocy lakieru do paznokci skuteczniej zespolisz wszystkie sterczące nitki, więc ta skrupulatna czynność pójdzie ci jeszcze prościej.

REKLAMA

Niemal tak samo można go zastosować do remontu postrzępionych sznurówek od adidasów. Jeżeli rozkleiły i zawadzają o oczka, natrzyj niedoskonałości lakierem do paznokci, a kłopot będzie już tylko wspomnieniem.

Patent na ładne rajstopy

Gdy w rajstopach „puści oczko”, to część kobiet pomyśli, że nie da się z tym nic zrobić i trzeba je wyrzucić. Wtedy na ratunek przychodzi lakier do paznokci. Wystarczy maznąć odrobiną tego kosmetyku obszar pęknięcia, a „oczko” przestanie się powiększać.

REKLAMA

Mylisz klucze? Od tej pory będziesz je odróżniać bez problemu

Czy miałeś kiedyś taką sytuację, że w splocie kluczy długo szukałeś tego odpowiedniego? W tej sytuacji na ratunek znów przychodzi lakier do paznokci. Dzięki niemu swobodnie oznaczysz potrzebne klucze i już nigdy nie będą ci się mylić.

Lakier pomoże ci też zakamuflować braki na obuwiu. Jeśli na twoich adidasach czy kozakach są obecne niepożądane ślady, to wszystkie z nich zatuszuj lakierem – tylko sięgnij po taki o podobnym kolorze. W ten sposób ukryjesz wszelkie mankamenty.

REKLAMA

Czytaj też: Posmaruj brwi tym środkiem z apteki. Efekt lepszy niż u kosmetyczki


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA