Śmierć policjanta na służbie! Co się wydarzyło?

Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Chełmnie (woj. kujawsko-pomorskie), który w piątek pełnił służbę na motocyklu, zginął w wypadku. Do tragicznego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 55 około godziny 8 rano.

– Z nieustalonych na tę chwilę przyczyn doszło do wypadku drogowego z udziałem funkcjonariusza pełniącego służbę na motocyklu. Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji ratunkowej i podjętej reanimacji, naszego Kolegi nie udało się uratować. Szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia są wyjaśniane na miejscu przez policjantów pod nadzorem prokuratora – można przeczytać w komunikacji policji.

 
Czytaj także:  Korwin-Mikke: To przez kobiety Trump przegrał wybory

Policja poszukuje jakichkolwiek świadków tego zdarzenia. Funkcjonariusz, który zginął w wypadku, miał 31 lat. Osierocił dwójkę dzieci i zostawił żonę.

Najbliższa rodzina policjanta została objęta opieką psychologa, a komendant główny policji nadinsp. Jarosław Szymczyk złożył wyrazy współczucia oraz kondolencje rodzinie i przyjaciołom.NIE PRZEGAP NAJLEPSZYCH WIADOMOŚCI! → OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS