Śmiertelny wypadek na autostradzie A2. Utrudnienia trwały całą noc!

Wczoraj wieczorem na 116 kilometrze autostrady A2 w okolicy Wąsowa doszło do wypadku z udziałem dwóch ciężarówek i samochodu osobowego, w wyniku którego zginęła jedna osoba. Trasa zablokowana była przez całą noc.

   

W tragicznym w skutkach wypadku udział brały dwie ciężarówki, a z jednej z nich na drogę wysypał się cukier, który trzeba było usunąć. Jedna z nich przebiła barierę energochłonną, blokując przy tym ruch w obu kierunkach. W zdarzenie zaangażowane było także auto osobowe, którego kierowca wskutek tego zdarzenia zginął na miejscu.

Wypadek miał miejsce na 116. kilometrze trasy A2, pomiędzy węzłami w miejscowościach Buk i Nowy Tomyśl. Wskutek tego przez wiele godzin ruch na tym odcinku odbywał się objazdami.

   

Utrudnienia trwały całą noc. Służby, które zjawiły się na miejscu najpierw odblokowały jeden z pasów prowadzących w stronę Warszawy, zaś około godziny 8:30 ruch został wznowiony na pasie prowadzącym do Świecka. Przez cały ten czas przeprowadzane były prace porządkowe, polegające na usunięciu rozsypanego cukry, a przede wszystkim sprzątano części samochodów biorących udział w kolizji.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News