Śmiertelny wypadek pod Wrocławiem. Droga jest zablokowana!

Dziś rano na wysokości drogi wojewódzkiej nr 395 w miejscowości Strzelin doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Kierujący samochodem osobowym nie utrzymał pojazdu i uderzył w drzewo, wskutek czego poniósł śmierć na miejscu.

   

Do zdarzenia doszło około godziny 6:00 na drodze prowadzącej ze Strzelina do Ziębic, a dokładniej przy ulicy Ząbkowickiej. Kierujący samochodem osobowym marki Audi nie wyhamował na łuki drogi i z impetem uderzył w drzewo, ponosząc przy tym śmierć na miejscu. Pracujący przy zdarzeniu policjanci relacjonowali, że siła uderzenia była tak duża, że z pojazdu wypadł silnik.

Na miejscu pracują strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Strzelinie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowolesiu, zespół ratownictwa medycznego, a także patrol policji.

   

Wskutek wypadku, ulica Ząbkowicka w Strzelinie pozostaje zamknięta w obu kierunkach. Pracujący na miejscu funkcjonariusze zorganizowali objad, którym inni kierowcy powinni poruszać się przez kilka następnych godzin. W miejscu zdarzenia służby prowadzą działania mające wyjaśnić przyczyny wypadku.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News