Sobecka obiecuje: PiS wygra wybory i od razu zakaże aborcji!

– Upominałam się wielokrotnie w tej sprawie. Obiecał prezes, że tą sprawą zajmiemy się zaraz po wyborach – powiedziała w programie „Polski punkt widzenia” w Telewizji Trwam posłanka PiS Anna Sobecka. Związana z o. Tadeuszem Rydzykiem parlamentarzystka odniosła się w ten sposób do postulatu wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji.

– Bardzo liczę na to, że tak będzie i zajmiemy się orzecznictwem TK i wówczas będzie sprawa ustawy „Zatrzymaj Aborcję” – myślę, że od tego zaczniemy – podkreśliła posłanka.

Czytaj także:  Salmonella w mięsie z indyka!

Sobecka na antenie Telewizji Trwam skomentowała również obietnicę podniesienia przez PiS płacy minimalnej. – Nam jako ugrupowaniu Prawa i Sprawiedliwości marzy się, abyśmy byli krajem, w którym żyje się bardzo dostatnio, abyśmy mogli nadążyć za tymi krajami jak Niemcy, Francja – roztaczała posłanka wizję Polski pod dalszymi rządami partii Kaczyńskiego.  – Musimy podnosić płacę, bowiem chcemy, aby ludzie, którzy wyjechali za chlebem, aby mogli do Polski wrócić – zauważyła.

Czytaj także:  „Kraków nie leży już w Generalnej Guberni”. Ojciec prezydenta Dudy odmówił spotkania z niemieckimi politykami

Komentarze