Zderzenie
Fot. YouTube | STOP CHAM

Do niezwykle groźnego wypadku drogowego doszło w okolicach Choszczna w województwie zachodniopomorskim. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać jak osobowy volkswagen golf z dużym impetem staranował ciągnik rolniczy.

Wideo z tego groźnego zdarzenia pojawiło się na kanale STOP CHAM na YouTube, a nagrał go kierowca jadący z tyłu. Materiał powinien być przestrogą dla wszystkich, którzy nie zachowują należytej ostrożności podczas manewru wyprzedzania.

Niebezpieczne zdarzenie miało miejsce przy drodze wyjazdowej z Choszczna. Jadący przed nagrywającym kierowca golfa nagle zaczął wykonywać manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego z przyczepą, która z kolei zaczął skręcać na posesję.

Efektem było spektakularne zderzenie. Rozpędzone osobowe auto z impetem wbiło się w bok ciągnika, a siła była na tyle duża, że koło traktora zostało wyrwane, a do tego pojazd z przyczepą przewrócił się na bok.

Zdarzenie wyglądało bardzo groźnie jednak z opisu autora nagrania wynika, że nikomu nic poważnego się nie stało. Lekko ucierpiał tylko kierowca osobówki. Miał więc mnóstwo szczęścia, bowiem mogło się to skończyć znacznie gorzej.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę