Spryskaj tym płytki
YouTube screen | Il Rifugio Perfetto

Spryskaj tym płytki w łazience, a efekt będzie zaskakujący. To prosty i bardzo skuteczny patent, który pomoże utrzymać czystość bez zbędnego szorowania. Sprawdź i wypróbuj. 

Czyszczenie płytek łazienkowych to prawdziwa zmora każdego, zwłaszcza wtedy, gdy są na nich zacieki z wody i mydła. Jest jednak na to genialny sposób, który poradzi sobie z nawet najcięższym zabrudzeniem. Wystarczy popryskać płytki i zostawić miksturę na 10 minut, a będą idealnie czyste.

Spryskaj tym płytki – będą lśnić jak nowe!

Zacieki z wody i mydła sprawiają, że płytki wydają się brudne i matowe. Jak je wyczyścić bez szorowania i chemicznych środków czyszczących? Jest na to rewelacyjny patent.

Przygotuj ekologiczną miksturę – pół szklanki wody utlenionej, pół szklanki spirytusu oraz 1 łyżka płynu do naczyń. Całość wymieszaj i wlej w spryskiwacz, następnie potrząśnij. Spryskaj dokładnie płytki i zamknij drzwi na 10-15 minut. Po tym czasie weź gąbeczkę i przemyj płytki wodą. Efekty będą rewelacyjne, koniecznie musisz wypróbować.

Jeśli lubisz ekologiczne i domowe sposoby na czyszczenie, to sprawdź także jak wyczyścić wnętrze piekarnika bez długiego szorowania. O tym pisaliśmy tutaj.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!