Kibolom już nie wystarczają ustawki w celu okładania kijami przeciwników, już nie wystarczają burdy wszczynane po drodze z meczu. Teraz fani biorą się za samych piłkarzy drużyny, którą „wspierają”!

Pamiętamy historię Legi Warszawa, w której przed meczem przy stadionie wystawiono transparent z groźbami karalnymi czy też sprawę szczecińskiej drużyny, gdy grupa szalikowców próbowała wtargnąć do szatni piłkarzy. Taki oto sposób na zmobilizowanie piłkarzy do lepszej gry znaleźli ostatnio kibice.

Tym razem reprymendę od swoich fanów otrzymała drużyna Pogoń Szczecin. W czasie meczu z Legią Warszawa na sportowców czekał baner o treści: „Macie wygrać, tak jak chcemy, bo was ku**a roz**biemy!!!”. Ten rodzaj zagrzewania do walki nie bardzo pomógł, ponieważ Pogoń mecz ten przegrała. Teraz, pamiętając o tym, jak brutalni potrafią być kibice niezadowoleni z wyniku meczu, „Portowcy” obawiają się reakcji kibolskiego półświatku.

Były trener Pogoni Maciej Skorża komentuje: – Nigdy wcześniej w swej karierze nie pracowałem w takich warunkach, jak teraz. A kibice w najlepsze sobie z tego drwią, podgrzewając w mediach społecznościowych i tak już gorące emocje. Jeden z internautów chwali metody kiboli: – Tak trzeba robić. Kluby zamiast płacić premie za wygrane, niech wpisują w kontrakty tzw. Klauzulę wpier*olu za porażki.

https://www.facebook.com/StadionowiOprawcy.net/photos/a.474537052630164.1073741830.473956652688204/1491981374219055/?type=3&theater


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę