Twitter | Łukasz Warzecha

W poniedziałkowym wydaniu „Wiadomości” TVP opublikowano materiał podsumowujący uroczystość upamiętniającą zmarłego Jana Olszewskiego. W pewnym momencie kamery uchwyciły Mateusza Morawieckiego i Antoniego Macierewicza, co nie umknęło uwadze internautów.

W materiale z uroczystości na warszawskich Powązkach widać premiera i ministra w nietypowej sytuacji. Choć samo wydarzenie miało podniosły charakter, zachowanie Morawieckiego i Macierewicza mocno zaskoczyło internautów.

W pewnym momencie widzom ukazał się zmarznięty i skrzywiony Morawiecki. Po chwili szef rządu bardzo szeroko otworzył oczy i gwałtownie przysunął się w stronę Macierewicza. Można było odnieść wrażenie, że jest to kłótnia.

Trudno jednak ustalić, na jaki temat obaj politycy rozmawiali. Mina Morawieckiego w momencie podchodzenia do Macierewicza sprawiała, że wielu internautów zaczęło snuć domysły na temat ich rozmowy.

Nagranie z tego wydarzenia bardzo szybko stało się hitem sieci. Skomentowali je zarówno internauci, jak i inni politycy. Ironiczne wpisy na ten temat opublikowali między innymi Borys Budka czy Łukasz Warzecha.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę