Strzelanina w głównej siedzibie YouTube’a! (WIDEO)

REKLAMA

Tuż przed godz. 13 lokalnego czasu w głównej siedzibie YouTube’a znajdującej się w San Bruno w Kalifornii doszło do strzelaniny. Sprawczynią okazała się kobieta, która po oddaniu strzałów popełniła samobójstwo.

W wyniku strzelaniny zostały ranne co najmniej trzy osoby. Niektóre źródła mówią o czterech rannych. Spośród ofiar strzelaniny jest 36-letni mężczyzna w stanie krytycznym, stan 32-letniej kobiety określany jest jako poważny, a 27-letniej kobiety jako dobry.

REKLAMA

Akcja policyjna wciąż trwa, teren na którym doszło do strzelaniny, jest przeszukiwany przez funkcjonariuszy, którzy sprawdzają czy na miejscu nie ma innego podejrzanego.

Kobieta została zidentyfikowana jako Nasim Aghdam. Władze zapewniają, że strzelanina nie miała związku z terroryzmem. Funkcjonariusze określają to wydarzenie jako akt przemocy domowej. Nieoficjalnie wiadomo, że ranny w ataku 36-letni mężczyzna to życiowy partner sprawczyni.

REKLAMA

Prezydent USA Donald Trump został poinformowany o tragicznym wydarzeniu w San Bruno i za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękował służbom mundurowym biorącym udział w akcji, a także wezwał do modlitwy za wszystkich dotkniętych tragedią.

Podziel się: