„Super Express”: Na PiS chce głosować ponad połowa Polaków do 24 roku życia!

Według najnowszego sondażu Instytutu Badań Pollster, który został przeprowadzony na zlecenie „Super Expressu”, w październikowych wyborach PiS otrzymałoby 45 proc. głosów, Koalicja Obywatelska – 26 proc., a Lewica – 14 proc.

   

Do Sejmu swoich przedstawicieli wprowadziłyby jeszcze dwa ugrupowania: PSL i Konfederacja. Na ludowców, z których list kandydują też politycy Kukiz’15, zamierza oddać głos 7 proc. respondentów. Natomiast Konfederację wskazało 5 proc. ankietowanych.

„Do wyborów parlamentarnych zostały już tylko nieco ponad dwa tygodnie, kampania wyborcza wkracza w finałową fazę. Tymczasem obecnie wygląda na to, że opozycja może ponieść sromotną klęskę, a triumfować będzie Prawo i Sprawiedliwość, które ma olbrzymie szanse, by znów stanąć u władzy”, komentuje wyniki badania „Super Express”.

   

„Prawo i Sprawiedliwość nie jest już partią atrakcyjną tylko dla starszych! Jak wynika z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Pollster na zlecenie »Super Expressu«, już połowa młodych Polaków poniżej 24. roku życia chce oddać swój głos na ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego”, pisze dziennik.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News