Fot. Facebook.com/mwsuski

Poseł PiS Marek Suski ostrzegł na Twitterze przed konsekwencjami przejęcia władzy przez Platformę Obywatelską. Zdaniem polityka partii Jarosława Kaczyńskiego niepodległa Polska przestanie wówczas istnieć i będzie kontrolowana przez Brukselę i kanclerz Niemiec Angelę Merkel.

Opinia Suskiego jest reakcją na zapowiedzi polityków ugrupowania Borysa Budki na temat konieczności zlikwidowania publicznego kanału TVP Info w obecnym kształcie i uczynienia z niego na powrót serwisu informacyjnego, a nie tuby propagandowej PiS. O tej konieczności mówił w czwartkowym orędziu telewizyjnym marszałek Senatu Tomasz Grodzki z Koalicji Obywatelskiej.

Postulaty PO nie spodobały się Suskiemu, który na Twitterze ostrzegł, że wygrane przez tę partię wybory parlamentarne oznaczać będą likwidację Polski.

„PO gdyby doszła do władzy zlikwiduje jeszcze wiele innych rzeczy: przemysł zbrojeniowy bo nasza broń jest niebezpieczna, publiczną służbę zdrowia bo jest niewydolna, bezpieczeństwo bo wpuści uchodźców, wolność słowa bo nie będzie informacji w mediach publicznych, i suwerenność bo przecież Bruksela i Angela zaopiekują się nami lepiej niż my sami. A na koniec zlikwidują: …i kamieni kupę (czyli Polskę)”, napisał polityk PiS na Twitterze.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę