Szaleniec dźgał nożem ludzi na ulicy!

W niemieckiej miejscowości Oberhausen w czwartek wieczorem zaatakował nożownik. Został zatrzymany, ale zdołał ranić kilka osób.

   

Oberhausen zlokalizowana jest w Nadrenii Północnej-Westfalii. Tu właśnie około godziny 19 w rejonie ulicy Arndtstrasse w dzielnicy Marienkirche doszło do wstrząsającego wydarzenia. Jak relacjonuje serwis waz.de, sprawca ranił nożem kilka osób.

Większość z poszkodowanych przewieziono do szpitala. Lekarze stan niektórych z nich ocenili na ciężki – Zakładamy, że trafiły tam z ranami kłutymi – poinformował „WAZ” rzecznik policji z Oberhausen.

Czytaj także:  Korwin-Mikke o węgierskim europośle Orbana zatrzymanym podczas seksparty: József Szájer jest homosiem, a nie (tfu!) „gejem”
   

Jak z kolei podał niemiecki „Spiegel”, poszkodowane są cztery osoby, a życie jednej z nich jest zagrożone. Dodatkowo niemieckie media podają, że podczas zatrzymania sprawca został raniony i zabrany do szpitala, gdzie przebywa na intensywnej terapii.

Do Oberhausen wezwane zostały policyjne posiłki z Essen. Obecnie zabezpieczane są dowody, które mogą być ważne dla dalszego śledztwa.

Czytaj także:  Europoseł Orbana zwalczał środowiska LGBT. Policja w Brukseli zatrzymała go w czasie gejowskiej orgii