Szczerba z PO chciał ośmieszyć Kaczyńskiego, a sam się wygłupił. Teraz w pośpiechu zaciera ślady!

Poseł PO Michał Szczerba odnosząc się do tymczasowego aresztowania Stanisława Gawłowskiego zamieścił wpis na Twitterze, w którym całą tę sytuację postanowił porównać do realiów w Rosji. Szczerba ostatnimi czasy słynie z ataków na partię PIS. Tym razem znokautował sam siebie i stwierdził, że przesadził, usuwając opublikowany post.

   

Mecenas Roman Giertych poinformował o trzymiesięcznym aresztowaniu Stanisława Gawłowskiego. Wśród opozycji, sprawa zatrzymania posła jest mocno komentowana, krytykując obecną władzę w Polsce. 

Najostrzejszą opinią miał pochwalić się na Twitterze Michał Szczerba. Wpadł na pomysł, aby opublikować następujący wpis: „Putin jednych zamyka – Nawalny, innych eliminuje – Niemcow. Żoliborski Karakan na tym kursie i ścieżce.”

   
Zobacz także:  Lider zespołu Big Cyc: W Gdańsku żyje się wyśmienicie, bo jest wolny od PiS-u

Szybko jednak zorientował się, że „trochę” przesadził, ponieważ udostępniony post został zaraz usunięty i zastąpiony innym, bardziej „cywilizowanym”.

 – Putin jednych aresztuje, innych eliminuje. Rosyjskie wzorce pojawiły się nad Wisłą – tak głosi „lajtowa” wersja wpisu Szczerby.

   

Niestety w internecie nic nie ginie i „życzliwi” internauci zdążyli zrobić screeny.

     

NIE PRZEGAP NAJCIEKAWSZYCH ARTYKUŁÓW

→ OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS