Szejnfeld: Polska nie ma prezydenta

REKLAMA

– Przykro to mówić, ale Polska nie ma prezydenta. W Pałacu na Krakowskim Przedmieściu urzęduje Andrzej Duda, ale nie ma tam prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – powiedział w czwartek na konferencji prasowej Adam Szejnfeld. Senator KO dodał, że w ostatnich miesiącach w ostatnich tygodniach i miesiącach „nie widać, nie słychać stanowiska pana prezydenta”.

– Nie chciałbym powtarzać sloganów, bo to są slogany o zainteresowaniach narciarskich pana prezydenta, ale powiem szczerze, zapracował ciężko wyłącznie na taki wizerunek i jeśli ten wizerunek nie szkodzi panu Andrzejowi Dudzie, to, chcę powiedzieć, szkodzi bardzo prezydentowi Rzeczypospolitej Polskiej – mówił Szejnfeld.

Parlamentarzysta spytany przez dziennikarzy o projekt zmian w ustawie o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży, który prezydent Duda skierował do Sejmu, odparł, że „w tym zakresie pan prezydent również wykazuje specyfikę oto taką, że nie wsłuchuje się w głos obywateli, wszystkich obywateli, nie tylko kobiet”.

REKLAMA

Podziel się: