Kibic Arabii Saudyjskiej zmienił w trakcie meczu koszulkę Saudów na koszulkę Roberta Lewandowskiego
fot. Twitter

To wideo niesie się po sieci jak szalone. Do sytuacji doszło w czasie meczu Polska-Arabia, w którym Biało-Czerwoni zdołali pokonać pogromców Argentyńczyków z pierwszej kolejki grupowych zmagań. Mecz zakończył się wynikiem 2:0. Czyste konto zachował Wojciech Szczęsny, który nie tylko skutecznie interweniował w trakcie meczu, ale obronił podyktowany przez sędziego rzut karny dla drużyny królestwa Arabii Saudyjskiej.

Polska drużyna, pomimo hektolitrów krytyki wylewanej na nią od kilku dni, znów udowodniła, że potrafi wygrywać nawet z tak zaskakującymi drużynami, jak reprezentacja Arabii Saudyjskiej. Przypomnijmy, że Saudowie zdołali odrobić stratę jednego gola po rzucie karnym i pokonać Argentynę 2:1, tym samym stając się jedną z największych niespodzianek tego mundialu.

Polska zmiażdżyła Arabię 2:0! W pewnym momencie kibic zmienił koszulkę Arabii Saudyjskiej na koszulkę „Lewego”

Wydawało się, że sytuacja Polski jest w tej sytuacji beznadziejna. Musieli zmierzyć się z dość silnym Meksykiem, niemal z tą drużyną wygrywając. Potem zostały jeszcze dwie drużyny – jeden z faworytów zdobycia tytułu mistrza świata, czyli Argentyna, oraz… drużyna, które temu faworytowi wklepała. Ale udało się! Po golach Zielińskiego i Lewandowskiego oraz obronionym karnym Szczęsnego Biało-Czerwoni triumfują nad napędzaną petro-dolarami drużyną z Półwyspu Arabskiego.

Do sieci trafiło wideo, które pokazuje, że w pewnym momencie jeden z kibiców Arabii Saudyjskiej zdejmuje koszulkę. Pod nią… ma koszulkę reprezentacji Polski – oczywiście z numerem i nazwiskiem Roberta Lewandowskiego. Później kibic z entuzjazmem zaczyna krzyczeć: „Lewandowski! Lewandowski!”.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!