SZOK! Policjanci zgwałcili Polkę w Niemczech!

Niemieccy policjanci dopuścili się zbiorowego gwałtu na Polce. Makabryczna historia zaczęła się od zatrzymania polskiego małżeństwa w Turyngii. Przyczyną interwencji było pokazanie w trakcie rutynowej kontroli podrabianych dokumentów. Policja następnie przeszukiwała mieszkanie pary i wówczas Polka miała być zbiorowo zgwałcona. Sprawców już aresztowano.

   

To była zwykła rutynowa kontrola. Pochodzących z Polski mężczyznę i kobietę wylegitymowano w Turyngii. Pojawiły się jednak podejrzenia, że okazane dokumenty mogą być podrobione. Przewieziono więc parę na komisariat policji w Arnstadt, gdzie rzeczywiście stwierdzono fałszerstwo.

W toku składania zeznań Polka powiedziała, że prawdziwy dowód ma w domu, więc policjanci pojechali z podejrzanymi do ich mieszkania. Dwóch funkcjonariuszy weszło do środka, a trzeci został z mężem kobiety na zewnątrz. Wtedy właśnie policjanci mieli dokonać gwałtu.

   

Kobieta następnego dnia poszła na policję i powiedziała, że dwóch policjantów ją zgwałciło. Opisała także szczegóły anatomiczne gwałcicieli. Obdukcja potwierdziła, że stosunek seksualny miał miejsce. Informacje dotyczące wyników badań DNA nie są jednak jeszcze znane.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News