Oriana Pepper
Twitter | Daily Mail

Na jaw wyszły dramatyczne kulisy śmierci kobiety z Wielkiej Brytanii, która szkoliła się na pilota. Po roku od tragedii okazała się, że Oriana Pepper zmarła w wyniku ugryzienia przez komara w głowę.

O całej sprawie, do której doszło w lipcu 2021 roku informuje BBC. Brytyjka realizowała swoje marzenie w postaci kursu na pilota samolotów pasażerskich. Niestety nie zdołała go ukończyć.

W lipcu 2021 roku Pepper przebywała w Antwerpii, gdzie udała się po pozytywnie zdanych egzaminach teoretycznych. Podczas pobytu za granicą 21-latka została uzgryziona przez komara pod okiem. Miejsce to szybko jej napuchło.

Kobieta udała się do szpitala, gdzie przepisano jej jedynie antybiotyki. Po dwóch dniach wróciła do placówki po tym, jak zasłabła. Niedługo później zmarła – po pięciu dniach od ukąszenia przez komara.

Badanie po śmierci wykazało, że Brytyjka doznała infekcji, która przedostała się do jej mózgu. – Kobieta zmarła w wyniku poważnej infekcji spowodowanej ugryzieniem przez owada w czoło. Nigdy wcześniej nie widziałem takiego przypadku – stwierdził Nigel Parsley, starszy koroner Suffolk.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę