Włoskie media dzisiejszego dnia oświadczyły o skandalicznych słowach Abida Jee, który współpracuje z organizacją Lai Momo. Organizacja zajmuje się kwestiami imigranckimi. Komentarz Abida Jee na temat gwałtu na Polce w Rimini wywołał duże oburzenie wśród internautów i mediów.

Prasa we Włoszech donoszą, iż Abid Jee jest mediatorem kulturowym i pracownikiem społecznym w organizacji Cooperativa Lai Momo, która koordynuje pobyt imigrantów we Włoszech otrzymując za to niemałe pieniądze. W 2016 roku miała otrzymać prawie 900 tysięcy euro.

24-letni Abid Jee jest także studentem prawa w Bolonii. Jego wypowiedź na Facebooku, w której przekonuje, że gwałt dla kobiety nie jest taki straszny okazała się bardzo bulwersująca.

– Najgorszy jest początek, później kobieta uspokaja się i cieszy się normalnym stosunkiem seksualnym – napisał na swoim Facebooku.

Post pojawił się zaraz po brutalnym napadzie na polskie małżeństwo w Rimini, w którym mężczyzna został dotkliwie pobity na plaży przez czterech napastników. Na jego oczach kilkukrotnie zgwałcono jego żonę. Sprawcy napadu to najprawdopodobniej imigranci z północnej Afryki.

https://twitter.com/craaash80/status/902212841767362562


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę